• česky

Informace

Jak postupovat při koupi projektu rodinného domu

Jsme rádi, že  jste se rozhodli vybrat si projekt Vašeho vysněného bydlení právě na stránkách našeho srovnávače. Naše filtrace je přehledná a z nabídky si tedy můžete vybrat právě ten projekt rodinného domu, který hledáte a který odpovídá Vaším představám.

Vybrali jste si projekt a nevíte jak jej objednat?

Stačí vyplnit předběžnou a nezávaznou objednávku nebo přejít na stránky dodavatele projektu. Do dvou dnů se s Váma zkontaktuje pracovník, který Vás navede jak postupovat dále, případně zodpoví Vaše další dotazy. Před objednáním projektu rodinného domu se také dozvíte, co za uvedenou cenu dostanete. Například zda je v námi uváděné celkové ceně průkaz energetické náročnosti stavby, přípojky inženýrských sítí, výkaz výměr apod.

Držiteli autorských práv k jednotlivýcm typovým projektům jsou společnosti, které projekt nabízejí. Na stránce každého projektu je odkaz na prezentaci tohoto projektu na stránkách dodavatele (architekta nebo stavební společnosti).

Informace pro projektanty a dodavatele staveb na klíč

Pokud chcete prezentovat své projekty a typové domy na těchto stránkách nebo pokud chcete aktualizovat údaje o své společnosti nebo svých typových projektech, které jsou zde již uvedeny, kontaktujte nás prosím na emailu redakce.srovnavace@gmail.com